Doprava & platba

 

Jak můžete platit při objednávce?

1) Online platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

2) Platba na dobírku

Pokud si vyberete platbu na dobírku zaplatíte kupní cenu až při převzetí od dopravce. Cena dobírky je 30 Kč.

 

3) Platba hotově při převzetí

Platbu hotově lze vybrat pouze, pokud si objednané zboží vyzvednete osobně na adrese Jožky Jabůrkové 2, Olomouc. Je zdarma.

 

Jaké nabízíme možnosti doručení Vaší objednávky?

Pokud objednáte zboží nad 5000 Kč je doprava zdarma.

1) Kurýrem na adresu

U tohoto druhu dopravy není předem znám konkrétní dopravce. Ten bude zvolen dle ceny a vytížení v dané oblasti (Kurýr, DPD, InTime atp.). Cena je pro vás vždy stejná, a to 130 Kč. Tuto službu zajišťuje společnost Zásilkovna.

2) Zásilkovna - dodání na pobočku Zásilkovny (takzvaný Z-point)

Vaše objednávka Vám bude doručena na vybrané výdejní místo společnosti Zásilkovna. Cena je 65 Kč.

3) Osobní odběr

Pokud si vyberete možnost osobního odběru Vaše objednávka na Vás bude čekat na adrese naší prodejny/skladu Jožky Jabůrkové 2, Olomouc. Objednávka je připravena okamžitě a Vy si ji můžete vyzvednout v naší prodejní době. Osobní odběr je zdarma.